Aktualizace hry Dark and Darker přinášejí nový obsah a opravy

Aktualizace hry Dark and Darker přinášejí nový obsah a opravy

7 října, 2023 0 Od

Vývojářské studio Ironmace vydalo dvě nové aktualizace pro hru Dark and Darker. Tyto aktualizace přinášejí řadu vyvážení, oprav chyb a nový obsah, včetně artefaktů a těžebních předmětů.

Aktualizace Dark and Darker

Hra Dark and Darker, která kombinuje prvky roguelike her a PvP bojů, nedávno obdržela dvě nové aktualizace od svého vývojáře, Ironmace. Tyto aktualizace přicházejí navzdory tomu, že hra byla odstraněna ze Steamu kvůli problémům s autorskými právy. Přesto Ironmace pokračuje ve vylepšování hry a přidávání nového obsahu.

Mezi novými aktualizacemi najdeme vyvážení, opravy chyb a nový obsah, jako jsou atributy, výhody a kouzla. První aktualizace přinesla sedm nových emotikonů, čtyři artefakty a nové Královské rakve do dungeonů. Třída Bard prošla změnami, aby byla více zaměřena na vybavení, přidány byly nové těžební předměty a všechno poškození zbraní bylo upraveno pro lepší bojový zážitek.

Další významná aktualizace přinesla úpravy Barbarů a Bojovníků, nové rozložení mapy Goblin Caves a několik vylepšení pro třídu Rogue.

Obrázek: darkanddarker.com

Zdroj: Gamers Generation 

​