WoW: Burning Crusade Classic vyjde 1. června

WoW: Burning Crusade Classic vyjde 1. června

10 května, 2021 0 Od Martin Havel

Znovuotevření Dark Portalu nás čeká už na začátku příštího měsíce.

Blizzard Entertainment oznámil, že návrat World of Warcraft: Burning Crusade ve svojí classic verzi vyjde 1.června. První expanze původní hry patři mezi ty nejpopulárnější vůbec a pošle nás zpět do bojů s nebezpečenstvím na Outlandu.

World of Warcraft Classic se v roce 2019 stal hitem mezi fanoušky a získal si obrovskou základnu hráčů. Teď se tak dočkáváme navázání v podobě rozšíření z roku 2007, které přinese nové lokace i zvýší maximální úroveň postav ze 60 na 70. Do hry také míří nové rasy Blood Elfové a Draeneiové. Přidají se i létající mounti a v neposlední řadě také pro milovníky PvP budou do hry přidány areny.

Hráči budou na přípravu mít dva týdny. 18. května jim bude umožněno si založit na Burning Crusade serverech postavy (nebo převést své postavy z Classic serveru) a pomalu se připravovat. Dark Portal se však otevře právě až 1. června. Co současné hráče moc nepotěší je fakt, že Blizzard se rozhodl naúčtovat si 35 dolarů za to, pokud si hráči budou chtít naklonovat svého hrdinu, aby mohli hrát na WoW Classic i Burning Crusade zároveň se stejnou postavou.

Pokud už nedočkavě přešlapujete na místě a nemůžete vydrzřet, můžete se podívat na tweetu výše, v kolik přesně se bude Burning Crusade spouštět v jednotlivých částech světa.

Martin Havel

Obrázek: worldofwarcraft.com