Nové PS+ přináší strach a zlámané kosti

Nové PS+ přináší strach a zlámané kosti

28 července, 2022 0 Od

Tak, jako koncem každého měsíce, i v červenci Sony oznamuje novou dávku her v předplatném PlayStation Plus. Nyní si hráči zlámou kosti v Tony Hawkovi, vymlátí svůj vztek v Yakuze a budou se bát v Little Nightmares.

Čeho se předplatitelé PS+ dočkají?

Je to jen pár měsíců od doby, co Sony změnilo svůj systém předplatného PlayStation Plus. To umožňuje, podobně, jako na Xboxu, hrát multiplayerové hry. Kromě toho dává odběrateli přístup ke cloudovému úložišti a jednou měsíčně několik her. Ty jsou takové všelijaké a ne vždy sklidí pozitivní reakce fanoušků. Nabídka, kterou Sony oznámilo nyní, budí rozporuplné reakce.

Od 2. srpna si předplatitelé všech tří úrovní, to znamená Essential, Extra a Premium, mohou přidat trojici her. V první popadnete do ruky skateboard a ukážete, jak umíte všemožné triky v Tony Hawk´s Pro Skater 1+2. Pokud je na vás prohánění se na skatu moc mírumilovné, můžete si to ručně stručně vyříkat s nepřáteli v Yakuza: Like a Dragon, který je nejnovějším přírůstkem do série. Nezapomnělo se ani na příznivce hororových dobrodružství, kteří se mohou těšit na Little Nightmares.

PlayStation Plus Monthly Games for August:

Yakuza: Like A Dragon 🐉
Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 🛹
Little Nightmares 🔦

Full details: https://t.co/Z6EvJSmZAg pic.twitter.com/lqIG4aKYo6

— PlayStation (@PlayStation) July 27, 2022

Little Nightmares je výtvorem švédského studia Tarsier Studios. Tito sympatičtí Švédové mají na svém kontě hned několik her, mezi nimi třeba Very little nightmares a Little Nightmares II. Poslední jmenovaná hra je pokračováním úspěšného prvního dílu.

Všechny oznámené hry nejsou nijak zastaralé a potěší skoro každého. Sony ví, co dělá, a tak dveře vykopává nejnovějším dílem Yakuzy, aby později v srpnu a v průběhu roku přidala všechny díly ze série. Než oficiální účet všechny hry oznámil, unikly na internetu. Byla tak jen otázka času, než je společnost potvrdí.

Zdroj: Gamers Generation