Nová řada barevného herního vybavení

Nová řada barevného herního vybavení

25 srpna, 2020 0 Od ALL 4 GAMERS

Logitech G uvádí novou kolekci herních zařízení G-Series Color Collection, jejímž základem je bezdrátový headset 733 LIGHTSPEED. Tato plně vybavená herní sluchátka s mikrofonem jsou k dispozici ve čtyřech zářivých barevných odstínech, abyste si mohli vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu a pomůže doplnit vaše herní prostředí tak, aby lépe odráželo váš vnitřní svět. Součástí nové barevné kolekce jsou také herní myši Logitech G203 a G305 a herní klávesnice Logitech G915 TKL bez numerického bloku.

U herního vybavení i jeho obalů převládaly dříve šedé, bílé a černé barvy. Se stále větším počtem a rozmanitějším složením členů herní komunity se hry i vybavení víc přizpůsobují jejich potřebám, mezi něž patří i snaha o zviditelnění. S nárůstem obsahu vytvářeného uživateli (UGC) a streamování prostřednictvím sociálních médií je na obrazovkách stále častěji vidět také vybavení tvůrců obsahu a jejich herní prostředí, což tyto hráče motivuje, aby více dbali na svoji image a přemýšleli, co barvy jejich herního vybavení a prostředí sdělují o jejich individuálním stylu a osobnosti. Nová barevná kolekce od Logitech G umožňuje lidem sladit herní vybavení a prostředí tak, aby lépe odrážely jejich nitro. To přináší hlubší zážitek ze hry nejen samotným hráčům, ale i těm, kdo je sledují.

Nový bezdrátový headset G733 je k dispozici v bílé, modré, světle fialové a černé barvě, váží pouhých 278 gramů a má výměnný barevný náhlavní popruh. Je vybaven také měkkými dvouvrstvými náušníky z paměťové pěny, která se přizpůsobí tvaru hlavy, což dělá z G733 jeden z nejpohodlnějších náhlavních souprav, jaké kdy Logitech G navrhl. K dispozici je i doplňková kolekce barevně sladěných náhlavních popruhů a sada zábavných, různě tvarovaných krytů mikrofonu, která je kompatibilní se všemi headsety Logitech G.

Kromě sluchátek G733 si mohou hráči vybrat černou nebo bílou verzi bezdrátové mechanické herní klávesnice Logitech G915 TKL a černou, bílou, modrou nebo světle fialovou verzi herní myši Logitech G203 a bezdrátové herní myši Logitech G305.

„Hráči a streameři hledají různé způsoby, jak vyjádřit svůj vkus a charakter,“ vysvětluje Elspeth Eastman, hráčka, dabérka, zpěvačka a streamerka na platformě Twitch. „Když hrajeme pro zábavu, chceme zároveň prezentovat, jací jsme. Teď máme víc možností, jak to udělat. Někomu bude vyhovovat černá, jinému bílá či světle fialová, a někdo použije kombinaci různých barev.“

Cena a dostupnost

Bezdrátový headset Logitech G733 LIGHTSPEED se bude prodávat za doporučenou maloobchodní cenu 4 129 Kč. Náhlavní popruhy, které jsou k dispozici v pěti variantách, mají mít doporučenou maloobchodní cenu 220 Kč za kus a sada pěti zábavných krytů mikrofonu 220 Kč. Herní klávesnice G915 TKL bude stát 6 499 Kč, myš Logitech G305 se bude prodávat za 1 659 a herní myš Logitech G203 LIGHTSPEED za 1 109 Kč. Všechny produkty by měly být dostupné v září 2020.