Čistíte si zuby?

Čistíte si zuby?

5 května, 2022 0 Od

Rádi byste si čistění zubů a mezizubních prostor zjednodušili a zefektivnili? Seznamte se s ústním centrem ETA Sonetic s technologií MOVE+ a microBUBBLES a chytrým dvouminutovým časovačem s půlminutovými intervaly pro šetrné čištění, které vám zajistí každodenní kompletní péči o vaše zuby.

Citlivé zuby, krvácivé dásně, ale i zvýšená kazivost může být důsledkem špatně vyčištěných zubů. Revoluční technologie ústního centra ETA běžné manuální kartáčky mnohonásobně překoná. Kartáček ETA Sonetic účinně čistí zubní plak i mezizubní prostory a je nápomocný v prevenci proti zubnímu kazu, kameni, zánětu dásní, nepříjemnému zápachu z úst a parodontóze.

Sonický kartáček

Kartáček se sonickou technologií MOVE+ dokáže vyčistit vaše zuby až 31000 pohyby za minutu, což je rychlost, kterou s běžným manuálním kartáčkem nejste schopni vyvinout. Výsledkem je efektivnější odstranění plaku a bakterií. Technologie microBUBBLES pak precizně čistí nečistoty i v mezizubním prostoru.

Kartáčkové hlavice s barevným odlišením a kvalitními štětinami jsou speciálně navržené tak, aby přesně kopírovaly tvar zubů a linii dásní. Jemná sonická masáž zajistí perfektní prokrvení dásní, které jsou základem zdravých zubů.

Abyste si zuby čistili dostatečně dlouho (dle doporučení lékařů 2 minuty), disponuje kartáček chytrým dvouminutovým časovačem s 30vteřinovými intervaly – každé části ústní dutiny tak můžete věnovat stejnou péči.

Na výběr máte ze 3 režimů čištění – intenzivní, šetrné a masážní. Kartáček je vhodným řešením i pro osoby se zubními implantáty, fixními rovnátky, můstky a korunkami.

Ústní sprcha

Ústní sprcha nahrazuje čištění mezizubních prostor zubní nití, o které se pomocí silného tlaku vody postará citlivě, ale účinně. Tenký proud se dostane i do nejužších mezer a vyčistí i místa, do nich se kartáčkem běžně nedostanete. Tlakem si navíc masírujete dásně, které se tak lépe prokrví.

Sprcha je vybavena zásobníkem vody o objemu 150 ml přímo na rukojeti a minifiltrem proti usazování vodního kamene. Ústní sprcha je stejně jako kartáček vhodným řešením pro osoby nosící zubní implantáty, fixní rovnátka, můstky a korunky.

Kompletní vybavení pro váš zářivý úsměv

Oba pomocníci ústního centra ETA Sonetic v sobě mají zabudovanou Li-ion baterii s mimořádně dlouhou výdrží, stačí je jen postavit na nabíjecí stojan a nechat dobít. Světelný ukazatel vám poskytne informace o provozu a potřebě nabití.

Bezpečnou manipulaci vám zajistí vodotěsný povrch obou spotřebičů. Stojan nabízí odkládací prostor i pro veškeré příslušenství orálního centra, a tak si na něj můžete odložit hlavice, trysky a nástavec na čištění jazyka. Díky barevnému rozlišení kartáčků a trysek může centrum používat celá vaše rodina. V případě nutnosti lze kartáčkové hlavice, trysky i nástavec dokoupit.

Sada ETA Sonetic 2707 90000 obsahuje:

3x hlavici kartáčku
3x ústní trysku
1x nástavec na čištění jazyku
1x ortodontickou trysku na čištění fixních rovnátek

Produkt na testování zapůjčila společnost Electro World.

Zdroj: Gamers Generation